אתה לא באינטרנט אתה לא קיים

לבטח גם אתם שמעתם את המשפט האומר כי אם אתה לא באינטרנט אתה לא קיים, ואכן, במציאות בה אנו חיים חובה על כל עסק, קטן בינוני או גדול, להיות נוכח באינטרנט ולהפגין נוכחות מרשימה על מנת להתחרות בהצלחה בשוק, ליהנות מפניה של לקוחות חדשים ולהגיע באופן ממוקד ללקוחות הפוטנציאליים כדי להגדיל הכנסות ורווחים. בניית אתר הוא השלב הראשון וההכרחי על מנת להיות קיים באינטרנט, אך חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה על מנת לקבל ייעוץ ולהתאים את סוג האתר למאפייני וצרכי העסק. חברת נינה וובמאסטר היא מהחברות המובילות בארץ לבנית אתרים מעולים בהתאמה מלאה לצרכי העסק. החברה מתמחה בבניית אתרים מרהיבים בעיצובם ומתקדמים ביותר, החברה נעזרת בטכנולוגיות החדשות ביותר לבניית אתרים ומציעה פתרונות מתקדמים המביאים לתוצאות מוכחות.

התאמה למנועי החיפוש

חשוב להדגיש כי בניית אתר לבדו אינה מספיקה כיוון שכדי לזכות בחשיפה גבוהה ואפקטיבית יש לקדם את האתר בגוגל ובשאר מנועי החיפוש הרלוונטיים. לכן, חשוב לבנות אתר המותאם לקידום במנועי החיפוש ורק חברה מקצועית כמו נינה וובמאסטר מסוגלת לספק עבורכם מענה יעיל ואיכותי לשם כך. החברה מתמחה בבניית אתרים מכל הסוגים, לרבות אתרי תדמית, פורטלים, אינדקסים מקצועיים וחנויות מקוונות, המותאמים לקידום בגוגל. בשלב אפיון האתר עורכים חקר מילות מפתח ומבצעים אופטימיזציה מלאה לאתר כדי להתאימו לקידום בגוגל, וכך הלקוח זוכה לחיסכון בעלויות וזוכה לקבל תחת קורת גג אחת שירות מקיף הכולל בניית אתרים, קידום אתרים במנועי חיפוש ובמדיה החברתית, שיווק עסקים באינטרנט ועוד.

בניית אתרים בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות

חברת נינה וובמאסטר בונה אתרים באמצעות הטכנולוגיות החדשות ביותר. החברה מציעה אתרים מרהיבים ומתקדמים הנבנים באמצעות פלטפורמות כמו וורדפרס וג'ומלה ובעזרת תכנות בשפות אינטרנט כמו 5HTML, 3 CSS, כתיבת סקריפטים בג'אווה ועוד. כל אתר עובר אופטימיזציה כדי להתאימו לקידום בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. בנוסף, החברה מציעה עיצוב אתרים ברמה הגבוהה ביותר, ובונה אתרים בעלי ממשק ידידותי ונוח לגולשים על מנת להבטיח כי אלה יישארו זמן רב באתר וישובו אליו מדי פעם כדי להתעדכן בתכנים חדשים ועל מנת לבצע רכישות. חברת נינה וובמאסטר בונה אתרים מעולים עם מערכת ניהול תוכן כך שתוכלו לעדכן בקלות את התכנים באתר שלכם, להעלות תמונות וסרטונים ולעדכן מבצעים ומחירים.

אתר רספונסיבי

למעלה מ- 50% מהגולשים יגיעו לאתר שלכם באמצעות גלישה במובייל. לכן, חשוב לבנות אתר רספונסיבי המתאים לכל סוגי המסכים והדפדפנים. כך, כל גולש שיגיע לאתר שלכם, ללא תלות במכשיר בו הוא גולש, ייהנה מאתר המותאם באופן אוטומטי למסך שלו והוא יוכל ליהנות מחוויית גלישה ייחודית ומרהיבה באתר שלכם.

כרטיס ביקור באינטרנט

חשוב לציין כי ללא אתר באינטרנט אתם עלולים למצוא עצמכם הרחק בתחרות מול המתחרים שלכם. אתר מהווה את כרטיס הביקור שלכם באינטרנט ויש לו תפקיד חשוב לחשיפה רחבה בפני לקוחות פוטנציאליים חדשים, ועל מנת להציע תכנים רלוונטיים, מוצרים ו/או שירותים חדשים, מידע על מבצעים וכדי לספק מענה מושלם לצרכי הגולשים.

אתה לא באינטרנט אתה לא קיים