מספר דרכים לקידום עסקים באינטרנט

בעלי עסקים רבים כבר הפנימו ולמדו כי נוכחות באינטרנט חשובה להצלחתם ולכן הם מפנים כיום את מרבית תקציבי השיווק והפרסום לטובת קידום העסק באינטרנט. יש מספר דרכים וטכניקות לקידום עסקים באינטרנט, בין השיטות הנפוצות- בניית אתר חדש ומרהיב המותאם גם למובייל (אתר רספונסיבי), קידום אתרים אורגני (SEO), פרסום באינטרנט בפלטפורמות שונות, לרבות גוגל ופייסבוק, יצירת וניהול דף עסקי בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות, ניהול רשימות דיוור, הפצת מאמרים מקצועיים ברחבי האינטרנט, שיתופי פעולה שיווקיים יזומים כמו אפלייט, החלפת קישורים ועוד. כדי ליהנות מקידום עסקים יעיל באינטרנט, המביא לתוצאות מוכחות, מומלץ לפנות לחברת נינה וובמאסטר המספקת תחת קורת גג אחת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לקידום העסק.

בניית אתר מקצועי

כדי לקדם את העסק חשוב להקים אתר מקצועי ומעוצב. חשוב להתאים את האתר למובייל ויש להנגישו לבעלי מוגבלויות. יש להקים אתר בהתאם לצרכי ומאפייני העסק ולפיכך חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בבניית אתרים. ניתן להקים אתר תדמית, פורטל, חנות וירטואלית, אתר פורטפוליו, בלוג מקצועי ועוד.

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני (SEO) נועד להציב את האתר של העסק במיקום גבוה ככל הניתן בדף תוצאות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש אחרים. יש מגוון טכניקות ושיטות לקידום אתרים אורגני, וחברת נינה וובמאסטר מתמחה באפיון אתרים לצרכי אופטימיזציה של האתר והתאמתו לקידום במנועי החיפוש, ובמיוחד בגוגל, מנוע החיפוש הפופולארי ביותר.

קידום אתרים ממומן

קידום עסקים באינטרנט כולל גם פרסום ממומן (PPC) בגוגל, בפורטלים ובמדיה החברתית. כדי לפרסם ביעילות את העסק באינטרנט יש לפנות לחברה המתמחה בנושא ומציעה שיטות יעילות ומוכחות לפרסום אפקטיבי המביא לתוצאות רצויות. באמצעות קידום אתרים ממומן ניתן לחשוף את האתר או דף הנחיתה הייעודי בפני קהל נרחב של לקוחות פוטנציאליים, על פי פרמטרים הנקבעים מראש כמו קבוצות גיל, מין, מיקום, השכלה, הרגלי רכישה ומאפיינים שונים נוספים.

פעילות ברשתות חברתיות

רוב הישראלים מבלים שעות ארוכות בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות כמו לינקדין, טוויטר ועוד. ניהול דף עסקי בפייסבוק מאפשר לחשוף תכנים לציבור לקוחות רחב, לנהל עמם דיאלוג ישיר, לשאוב נתונים מהשטח כדי לייעל את העסק, להפיץ תכנים ויראליים ולהעלות תכנים מגוונים כדי להגביר את תעבורת הגולשים לאתר הבית של העסק על מנת לרכוש מוצרים ושירותים, להצטרף לרשימת תפוצה ולמטרות נוספות.

ניהול רשימות תפוצה

באמצעות דיוור אלקטרוני ניתן לעדכן את הלקוחות הקיימים ולקוחות הנרשמים לרשימת התפוצה של העסק לגבי מבצעים משתלמים, מוצרים חדשים ומידע שוטף לגבי פעילות החברה. ניהול רשימות תפוצה ושליחת דיוור אלקטרוני מחייבים ידע רב ובחברת נינה וובמאסטאר מציעים פילוח מדויק של קהל היעד ושליחת דיוור אלקטרוני המביא לתוצאות משביעות רצון.

שיתופי פעולה שיווקיים

חברת נינה וובמאסטר מתמחה ביצירת שיתופי פעולה שיווקיים על מנת לקדם את העסק באינטרנט. באמצעות מערך שיתופי פעולה כמו הפצת מאמרים, שיווק שותפים (אפלייט), רישום באינדקסים מקצועיים ופרסום קופונים ומבצעים ניתן להגיע לחשיפה גבוהה באינטרנט, ולהשיג פניות רבות של לקוחות פוטנציאליים ותעבורה גבוהה לאתר של העסק.

מספר דרכים לקידום עסקים באינטרנט