עיצוב וניהול דפי פייסבוק

Facebook_like_thumb

עיצוב וניהול דפי פייסבוק

צוות המקצוענים של נינה וובמסטר יבנה לחברתכם דף פייסבוק איכותי, פעיל, בעל נוכחות והכי חשוב – משמעותי לגולשים. אנו מומחים בהקמה וניהול כל סוגי הדפים ברשתות החברתיות,  ונביא לארגונכם עוד ועוד חשיפה, ויותר ויותר לייקים.


מה אנחנו מציעים?

אנו נעצב וננהל עבורכם את דף הפייסבוק, וכל שיישאר לכם הוא ליהנות מנותני הכניסה העולים עוד ועוד. לא תצטרכו "לשבור את הראש" או לתזכר את אנשי החברה שלכם בנוגע לעדכון הדף, ולפי החלטתכם אנו נעדכן אותו – בכל יום, בכל שבוע או בכל חודש.


חשיפה בכל הבמות

כל עסק שרוצה להתפרסם חייב לעשות זאת בכמה מישורים שונים, כאשר אחת הזירות הבולטות והמשמעותיות ביותר היא דף הפייסבוק. במובנים מסוימים, ניתן להגיד שהרשת החברתית החליפה את האינטרנט ואת מנועי החיפוש, מפני שהיא ממלאת יותר ויותר פונקציות שבעבר היא לא מילאה. כיום מי שמעונין בנוכחות נרחבת ובחשיפה משמעותית, חייב לנהל דף פייסבוק בצורה מקצועית, רציפה ומעניינת, ואת זה לא כל אחד יכול להציע.

יצירתיות היא שם המשחק

העברת מסר בדרכים יצירתיות היא אמנות של ממש, ואנו גאים לקחת חלק במשימה שלכם. איתנו תגלו כל פעם מחדש איך הופכים רעיון למציאות, ואיך הגולשים נשארים, אוהבים, מגיבים ומתרחבים. העברת המסר צריכה להיות חדה, מתוחכמת, מעודדת שיתוף פעולה ומאוזנת – אנו מומחים בפילוח השוק והבנת רצונותיו, ונהפוך את זירת הפייסבוק שלכם לבועטת ופעילה.


Nina WebMaster

רוצים לדעת איך אנחנו עושים את זה? צרו קשר עם המומחים של נינה וובמסטר ותגלו את ים האפשרויות של הרשתות החברתיות!