שיווק באינטרנט

אם עד לפני מספר שנים בעלי עסקים הסתפקו בבניית אתר הרי כיום ידוע כי שיווק באינטרנט הוא אמצעי הכרחי כדי לזכות בחשיפה גדולה ולהשגת לקוחות חדשים לעסק. בעבר התרכזו מאמצי השיווק של העסק בשיטות כמו פרסום בעיתונות, ברדיו ובטלוויזיה ובאמצעות תערוכות, ימי עיון וכנסים מקצועיים. שיטות אלו התאימו לחברות עם כיסים עמוקים בלבד ולכן בעלי העסקים הקטנים ריכזו את מאמצי השיווק שלהם באמצעות פרסום בעיתונות המקומית, חלוקת פליירים ומוצרי קידום מכירות. עם השנים רשת האינטרנט התרחבה וכיום מאמצי השיווק מתרכזים באפיק אפקטיבי זה בו אין הבדל בין חברות גדולות לקטנות. ישראלים רבים גולשים מדי יום באינטרנט, מבצעים חיפושים בגוגל, קוראים חדשות ומידע מקצועי בפורטלים ובאתרים שונים, פעילים ברשתות החברתיות ורוכשים מוצרים רבים בחנויות מקוונות.

חברת נינה וובמאסטר מומחים בשיווק באינטרנט

חברת נינה וובמאסטר מתמחה בפתרונות מתקדמים לשיווק באינטרנט ומציעה ניסיון עשיר, ידע רב וטכניקות חדשניות שמביאות להצלחה. כל לקוח זוכה לייעוץ ולליווי אישי, לאחר הגדרת מטרות ויעדים ברי השגה מתחיל צוות החברה במאמצי השיווק באינטרנט תוך עדכון הלקוח והכנת דוחות מעקב על מנת שיוכל לראות כיצד לקוחות פוטנציאליים חדשים מגיעים אליו. עם זאת, חשוב לציין כי שיווק באינטרנט מאפשר גם לשמור על לקוחות קיימים ולעדכן אותם במבצעים חדשים, ליצוא עמם דו שיח פורה ומפרה ולהיעזר בהם על מנת לזכות בחשיפה גבוהה באינטרנט.

שיווק ממוקד, יעיל, אפקטיבי ומשתלם

חברת נינה וובמאסטר חיה את עולם האינטרנט ומתמחה בפתרונות שיווק ברשת. באמצעות שיווק נכון ויעיל, ופרסום ממוקד ואפקטיבי, זוכה הלקוח לחשיפה גבוהה בפני קהל יעד שמאפייניו ידועים מראש. מאמצי השיווק באינטרנט כוללים בין היתר-

  • ניהול דף עסקי בפייסבוק
  • קידום אתרים אורגני בגוגל
  • פרסום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות
  • פתיחת דף וקידום בלינקאדין
  • השתתפות פעילה בפורומים, טוקבקים ובלוגים
  • פרסום באתרי תוכן ובפורטלים מקצועיים הרלוונטיים לעסק
  • יצירת תוכן שיווקי והפצתו באינטרנט
  • מיתוג העסק ויחסי ציבור באינטרנט
  • שליחת ניוזלטר לרשימות תפוצה

חשוב להדגיש כי הצוות המקצועי של נינה וובמאסטר מאפיין כל לקוח ומתאים עבורו תוכנית שיווק ייחודית בהתאם לתחום הפעילות של הלקוח ומוצריו, ועל פי פרמטרים כמו קהל היעד אליו יש לפנות, תחרות ומתחרים בענף, מיתוג ובידול העסק ותקציב.

שיווק באינטרנט השקעה משתלמת לכל עסק

שיווק באינטרנט מיועד לעסקים קטנים וגדולים כאחד. למעשה, זוהי השקעה משתלמת וכדאית לכל עסק כל עוד בוחרים בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום השיווק באינטרנט. אנו, בחברת נינה וובמאסטר, מציעים טכניקות שיווק חדשניות ויעילות שמביאות לתוצאות משביעות רצון, ונשמח להציג אותן בפניכם, ולהיות שותפים פעילים התורמים להצלחה העסקית שלכם.

שיווק באינטרנט