שירותים

34879142_thumbnail

אנו מתמחים בבניית כל סוגי האתרים, ועבור כל סוגי החברות: אתרים קטנים, בינוניים וגדולים, אתרי תוכן, אתרים תדמיתיים, לוחות, חנויות, הזמנות וכל השימושים להם אתם זקוקים.

אנו נעניק לכם חשיפה במקומות הנכונים, ובאתרים המדויקים ביותר. פנייה לקהל יעד לא נכון עשויה להביא לנזקים תדמיתיים עבור החברה שלכם, זאת מלבד ההוצאה הכספית המיותרת שכרוכה בכך. אנו יודעים לאפיין את קהלי היעד המגוונים, ולבנות תוכנית מפורטת שתגיע רק לגולשים המעוניינים בתוכן שלכם. כך תרחיבו את מעגל הלקוחות, ותיהנו מאפקט דומינו של הצלחה גוברת והולכת.


Nina WebMaster

לקבלת פרטים נוספים השאר פרטי קשר ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

פיתוח אפליקציות

עם צוות איכותי ומנוסה של מפתחים, תוכלו להבטיח לעצמכם פיתוח אפליקציה יעילה, ידידותית ומעוצבת. האפליקציות שלנו מותאמות לכל מטרה, והן מוגשות למשתמש ברמה מקצועית, מעוצבת, מאורגנת וללא כל תקלות. הבטיחו לעצמכם יתרון על פני המתחרים והזמינו את הפיתוח הטוב ביותר שאפשר להשיג.


קידום אתרים

מנועי החיפוש באינטרנט הם אולי המקום החשוב ביותר שעליכם להיות נוכחים בו. בעולם המערבי כיום, כמעט כל אדם שיש לו שאלה עושה זאת דרך אתר גוגל, ולכן תוקפה של האמירה רלוונטי מאי פעם: "אם אתה לא שם, אתה לא קיים". הקידום האורגני הופך אתכם לנראים, וכשהוא יעשה בצורה נכונה – האתר שלכם יופיע גם בתוצאות הראשונות.


בניית אתרים

צוות המומחים של נינה וובמסטר מורכב מבעלי מקצוע מנוסים, המאופיינים כולם ביצירתיות, בשימת דגש על הפרטים הקטנים, ובחשיבה מחוץ לקופסה. אנו משקיעים את מירב תשומת הלב בבניית אתר עבור כל לקוח ולקוח, וכל פרויקט חדש הוא הזדמנות עבורנו ליצירה מקורית, מפתיעה ומרגשת.

שירות מעולה

תמיכה מעולה ללקוח זה השירות בו אנו מתמחים! אנו קשובים ללקוחותינו, בוחנים עבורם את צרכי העסק, המתחרים, וקהל היעד. את המידע שאספנו עבורם יחד עם ניסיון של שנים אנו הופכים לקונספט ייחודי עבור כל לקוח. גם בשבילך נעשה בדיוק אותו דבר. תן לנו לשרת אותך בצורה הטובה ביותר, כבר היום.


מערכות CMS

מערכות התפעול של האתרים שלנו נוחות מאד לשימוש, והן ניתנות לשינוי בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. אנו שמים דגש מיוחד על התאמה מושלמת של השירות לדרישותיו של הלקוח. האתר שלכם הוא ההזדמנות שלנו להראות לכולם אנו יוצרים יש מאין, וכיצד אנו בונים אתר שמשיג תוצאות מעולות, והיעדים שתציבו רק יגדלו עוד ועוד.


עיצוב אתרים

עיצוב נכון של אתר לא צריך רק להיות יפה ומושך, אלא עליו להתאים לאופי החברה ולמסרים אותם אתם מבקשים להעביר ללקוחות – הקיימים והפוטנציאליים. אנו לוקחים בחשבון את כלל המשתנים בעיצוב האתר שלכם: פונקציות, תמונות, מסגרת, צבעים, גופנים, מיקומים ופרופורציות – והכל מתוך ניסיון והיכרות מעמיקה עם התחום.