תוכן ואפיון

נוחות היא שם המשחק. אם תחכו שהלקוחות שלכם יגלשו באתרכם (ואפילו אם הוא מותאם למובייל), או שהפתרונות אותם אתם מציעים כבר ימצאו את דרכם ללקוחות הפוטנציאליים – חשבו שוב. אפליקציות המתוכננות בקפידה, ובהתאמה מושלמת לצרכי המשתמשים עשויות אפילו להקדים את הלקוחות ולהגדיר עבורם את הצורך, עוד לפני שהם הבינו זאת בעצמם. הקדימו גם אתם את הלקוחות שלכם והראו להם שאתם מבינים אותם אפילו יותר משהם מכירים את עצמם.

.

תוכן ואפיון

  • איפיון

    אחד השלבים הבסיסיים שיש לבצע לפני שבונים אתר, עוד לפני שלב התכנות, הוא האפיון. בתהליך זה קובעים את כלל המרכיבים שיהיו באתר: החל מקביעת מטרות ארוכות טווח ויעדים נקודתיים, דרך איפיון קהל היעד, ועד ל"אני מאמין" של החברה בכלל ושל האתר בפרט. זהו שלב קריטי בבניית האתר, וחשוב מאד שהוא ייעשה על ידי מקצוענים. אנו בנינה וובמסטר נאפיין עבורכם את האתר עוד לפני הקמתו, וכבר בשלבי התכנון הראשוניים נחליט יחד איתכם מה תהיה "רוח הדברים" באתר שלכם.

  • תוכן לאתרים

    השלב הבא אחרי האיפיון הוא כתיבת התוכן לאתר. הכוונה היא לכל הדפים שיופיעו באתר כדפי אינטרנט שיווקיים – דף הבית, אודות, שירותים וכו'. כתיבה מסוג כזה חייבת להיות מעולה, מסוגננת וקולעת לקהל היעד באופן מדויק. כמו כן, לכל חברה יש "מילון מונחים" מקצועי, אותו חשוב לשלב בצורה הנכונה באתר. כדי ליצור תחושת ענין בקרב הגולשים, "לתפוס" את הלקוחות הפוטנציאליים ולהביא עוד ועוד לקוחות, יש לכתוב תוכן משמעותי ובעל משמעות לגולשים. אנו מציעים לכם תוכן איכותי ואיכותי בלבד, שישמש פונקציה שיווקית לאתרכם אך כמובן גם לקידום האתר, כך שעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים ייחשפו לאתר, וגם יישארו בו.


Nina WebMaster מבינים אותך

לבניית אתר אינטרנט מושלם, שאחרי עלייתו לאויר יישאר רלוונטי וימשוך עוד ועוד לקוחות – צרו איתנו קשר ותגלו מה כל כך חשוב באיפיון ובתוכן האתר.